+48 608 152 134 | +48 728 929 665 info@twojezagle.pl

SZKOLENIA

Ucz się razem z nami!

DIESEL NA JACHCIE

Szkolenie z obsługi silnika diesla prowadzone jest w formie warsztatów. Szkolenie przeprowadzane jest na prawdziwym, działającym dwucylindrowym silniku DIESEL’a. Najpopularniejszy na jachtach czarterowych to Volvo Penta.

JACHTOWY STERNIK MORSKI

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy oraz rejsy szkoleniowe, podczas których uzyskasz uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego.

MOTOROWODNY STERNIK MORSKI

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy oraz rejsy szkoleniowe, podczas których uzyskasz uprawnienia Motorowodnego Sternika Morskiego.

NAWIGACJA ELEKTRONICZNA

Oferujemy Państwu szkolenia prowadzone w doskonale wyposażonej mobilnej sali wykładowej. W trakcie szkoleń każdy z uczestników ma możliwość kompleksowego zaznajomienia się z programem, pracując na indywidualnym stanowisku komputerowym.

STCW

Co kryje się pod tajemniczą nazwą STCW? To międzynarodowa konwencja o wymaganiach w zakresie wyszkolenia marynarzy, wydawania świadectw oraz pełnienia wacht. Dla zawodowców, obowiązek. Dla żeglarzy, doskonały pomysł podniesienia swoich kwalifikacji.

VODITELJ BRODICE

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy oraz rejsy szkoleniowe, które umożliwiają uzyskanie uprawnień chorwackiego skippera. Chorwacki patent Voditelj Brodice upoważnia do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych.