+48 608 152 134 | +48 728 929 665 info@twojezagle.pl

VODITELJ BRODICE

Ucz się razem z nami!

VODITELJ BRODICE

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy oraz rejsy szkoleniowe, które umożliwiają uzyskanie uprawnień chorwackiego skippera.

Chorwacki patent Voditelj Brodice upoważnia do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych o masie całkowitej do 30 ton oraz obejmuje uprawnienia radiooperatora UKF, ale tylko na wodach terytorialnych Chorwacji. Egzamin zdaje się w kapitanacie w języku angielskim, niemieckim lub chorwackim. Wystarczająca jest bardzo podstawowa znajomość jednego z tych języków. Nigdy nie zdarzyło się, aby osoby nie władające językami obcymi z tego powodu nie zdały.

Szkolimy kompleksowo!

  • na dużych jachtach żaglowych (powyżej 14 metrów) i motorowych dwusilnikowych,
  • małe grupy ludzi aby każdy miał dużo czasu za sterem,
  • szkolenia przeprowadzamy w systemie seminaryjnym (maksimum zajęć praktycznych w czasie trwania kursu),
  • przed rozpoczęciem szkolenia dostarczamy materiały potrzebne do nauki wiedzy teoretycznej,
  • w ramach szkolenia na chorwackiego skippera Voditelj Brodice można przystąpić do egzaminu na certyfikat ISSA Inshore skipper.

Czego możesz spodziewać się na szkoleniu?

Szkolenia są bardzo intensywnie prowadzone, skonstruowane w taki sposób abyś bez obaw mógł wyczarterować jacht oraz żeglować na jego pokładzie w swoim pierwszym samodzielnym rejsie po Chorwacji. Szkolenie przebiega w miłej atmosferze. Prowadzone jest przez wykwalifikowanych instruktorów. Przekazujemy wiedzę z zakresu takich zagadnień jak: manewrowanie jachtem morskim na żaglach i na silniku, manewrowanie jachtem motorowym, stawanie na kotwicy, obsługi radia VHF, obsługi wszystkich instalacji na jachcie, posługiwania się mapami oraz locją potrzebnymi do BEZPIECZNEJ żeglugi, omawiamy w jaki sposób dokonać odbioru i zdania jachtu w firmie czarterowej, trenujemy i wyjaśniamy istotę specyficznych dla basenu morza Śródziemnego manewrów portowych oraz warunków meteorologicznych. Podczas szkolenia nie zabraknie tez specjałów chorwackiej kuchni.

Uprawnienia Chorwackiego skippera (Voditelj Brodice) pozwalają prowadzić jachty żaglowe i motorowe o masie całkowitej nieprzekraczającej 30 ton. Zawierają uprawnienia radiooperatora wymagane w Chorwacji. Do uzyskania tych uprawnień nie jest wymagany staż morski.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!