+48 608 152 134 | +48 728 929 665 info@twojezagle.pl

PODRĘCZNIKI

Złóż zamówienie!

Cena: 47,00 zł

Żeglarz Jachtowy – podstawowy podręcznik dla żeglarzy

Jest to podręcznik dedykowany dla kandydatów na patent żeglarza jachtowego, ale również będzie przydatny dla tych, którzy patent już mają, a potrzebują tylko odświeżyć swoją wiedzę. Zawiera niezbędne podstawy na temat żeglowania po wodach zarówno śródlądowych, jak i morskich, takie jak locje, przepisy, teorię żeglowania, meteorologię, bezpieczeństwo itp.

Cena: 47,00 zł

Voditelj Brodice – podręcznik żeglowania po Adriatyku.

Jest to książka przeznaczona dla osób chcących samodzielnie prowadzić jachty na Adriatyku i nie tylko. Jest to już trzecie wydanie podręcznika, a dalej jest on jedynym na polskim rynku podręcznikiem dedykowanym osobom chcącym zdobyć chorwacki patent żeglarski – Voditelj Brodice.

Cena: 57,00 zł

Sternik motorowodny – podręcznik dla motorowodniaków

Wraz ze zmianą uprawnień sterników motorowodnych, drugie wydanie zostało wzbogacone o dwa rozdziały: locję morską i nawigację. Tradycją stało się również, że do książek kpt. Piotra Lewandowskiego dodawane są programy komputerowe. Tak też jest i w tym wypadku. Ciekawe animacje, rysunki i zdjęcia ilustrujące zagadnienia dodatkowo ułatwiają przyswajanie wiedzy początkującym adeptom żeglarstwa motorowodnego.

Cena: 47,00 zł

SRC – podręcznik dla radiooperatorów

Od czasu, gdy kursy SRC przestały być dla żeglarzy obowiązkowe, trzeba było dostosować podręcznik do takiej formy, aby mógł stanowić kompletny materiał do samodzielnej nauki przed egzaminem. Jest to podręcznik, którego zadaniem jest przygotowanie do egzaminu radiooperatora SRC, ale również możliwość późniejszego powtarzania wiedzy.

Cena: 47,00 zł

Sternik Jachtowy i ISSA – podręcznik żeglarstwa morskiego

Kolejna udana publikacja kpt.j. Piotra Lewandowskiego. Na zaledwie 100 stronach autor zebrał najistotniejsze informacje potrzebne adeptom „jachtowego uprawiania morza”. Teoria zręcznie przeplatana jest rysunkami i zdjęciami, które ułatwiają zrozumienie najbardziej zawiłych kwestii.

Cena: 27,00 zł

ISSA Qualified Crew – podręcznik członek załogi

Przeznaczona jest dla załogantów rejsów morskich. Stanowi ona znakomite źródło wiedzy dla adeptów żeglarstwa morskiego – do przeczytania przed rejsem. Będzie ona również wydatną pomocą dla kapitanów, wspomagając ich przy tłumaczeniu po kilka razy tego samego załogantom.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz zamówienia, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiam:

Opcja dostawy/płatności: