+48 608 152 134 | +48 728 929 665 info@twojezagle.pl

REJSY

Pływaj razem z nami!

REJSY RODZINNE

Oferta przeznaczona jest dla osób zainteresowanych aktywnymi wakacjami. Rejs dostosowany jest do wymagań rodzin z dziećmi. Zabezpieczenia na jachcie zapewnią bezpieczeństwo dla dzieci w każdym wieku. Jacht jest zaopatrzony w siatkę asekuracją, chroniącą przed wypadnięciem za burtę oraz w kamizelki ratunkowe w różnych rozmiarach.

REJSY WYPOCZYNKOWE

Oferta skierowana jest dla osób zainteresowanych wypoczynkiem na wodzie, wśród których nie ma osoby posiadającej uprawnienia do samodzielnego prowadzenia jachtu. Nasza propozycja umożliwia spróbowanie „życia pod żaglami” z wykluczeniem stresu związanego z obsługą jachtu.

REJSY SZKOLENIOWE I STAŻOWE

Oferta przeznaczona jest dla osób mających już pewne doświadczenia żeglarskie i pragnących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje. Organizowane przez nas rejsy szkoleniowe i stażowe oferujemy osobom indywidualnym jak i zorganizowanym grupom.

REJSY FIRMOWE

Szukasz sposobu na zintegrowanie Pracowników? Zastanawiasz się jak nawiązać nowe kontakty oraz podnieść prestiż marki? Chcesz wpłynąć na lojalność Kadry? Eventy firmowe czy spotkania motywacyjne są najlepszym sposobem na zbudowanie zgranego zespołu