O nas

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

 

transport213Misją naszej działalności jest umożliwienie Państwu spędzenia niezapomnianych chwil pod żaglami.
TWOJE ŻAGLE Sp. z o.o. to firma, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie i tradycję żeglarską zespołu.

treasuresZajmujemy się organizowaniem dla Państwa rejsów morskich, czarterów jachtów, szkoleń żeglarskich i motorowodnych oraz niezwykłych imprez firmowych u wybrzeży najpiękniejszych zakątków świata.

navalZapewniamy pełną obsługę Klienta oraz doradztwo w każdej dziedzinie związanej z aktywnym wypoczynkiem na wodzie tak, aby Państwa wakacje dostarczyły wspaniałych wrażeń i pozostawiły jedyne w swoim rodzaju wspomnienia.

clothing40Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa w trakcie organizowanych przez nas imprez. Dzięki kwalifikacjom naszego personelu poczujecie się Państwo pewnie i komfortowo w każdej sytuacji.

light124Należymy do stowarzyszenia szkół żeglarskich ISSA. Wdrażamy konkretne rozwiązania dostosowane do wymagań egzaminacyjnych. Szkolenia prowadzimy zgodnie z procedurami ISSA Global.

ship4Jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie uruchomiliśmy mobline Centrum Szkoleń autoryzowane przez producenta programów NavSim Technology Inc., które to programy służą do bezpiecznej obsługi map elektronicznych i prowadzenia przy użyciu tych programów nawigacji morskiej.