SailCruiser2.0 & C-MapMAX Wide

1.989 zł

+ koszty wysyłki

Chcę zamówić

SailCruiser2.0 to najlepszy na polskim rynku, zintegrowany i intuicyjny program nawigacyjny przeznaczony dla żeglarzy na komputery PC/Laptop Windows. Teraz, specjalnie dla polskich żeglarzy, NavSim i Jeppesen, przygotowali produkt „dwa w jednym” w super cenie.
SailCruiser2.0 potrafi zamienić zwykłego laptopa w profesjonalne narzędzie nawigacyjne, czytelnie wyświetlające wszystkie dane z urządzeń nawigacyjnych na elektronicznych mapach.

Żeglarze kochają go za szybkość dostarczanych informacji, obsługę wielu popularnych formatów rastrowych i wektorowych map, możliwość dowolnego konfigurowania ekranów, prostotę obsługi i instalacji oraz o unikalną właściwość kalkulowania tras uwzględniającą halsowanie.

Dodatkowo, SailCruiser2.0 został wyposażony w rewelacyjny mechanizm wczesnego ostrzegania o kolizjach, potrafiący śledzić kilkadziesiąt jednostek wokół jachtu jednocześnie. Jego zalety dostrzegli już żeglarze z Marynarki Wojennej, kapitanowie z s/y Pogoria, s/y Zawisza Czarny, s/y Panorama oraz setki skipperów pływających po wszystkich wodach słodkich i słonych. Dodatkowym atutem programu jest jego dożywotni, bezpłatny system automatycznych update oraz pełne wsparcie techniczne producenta w języku polskim. W pakiecie z mapami C-Map MAX.
Mapy MAX to nowa, dynamiczna oraz interaktywna technologia C-Map by Jeppesen, która zmienia całkowicie sposób prezentacji map elektronicznych. Tysiące zdjęć lotniczych ułatwią podejście do nieznanej mariny, światła nawigacyjne błyskają na mapie zgodnie z rzeczywistą charakterystyką a widok perspektywiczny natychmiast stanie się Twoim ulubionym sposobem prezentacji mapy. Cechy map serii MAX:

  • Migające oznakowanie nawigacyjne
  • Zdjęcia i diagramy
  • Punkty Zainteresowania (PoI’s)
  • Animowane wykresy pływów
  • Kierunki i siła prądów
  • Alarmy o zagrożeniach
  • Szczegółowe mapy portów i marin
  • Widok perspektywiczny

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz zamówienia, a my skontaktujemy się z Tobą.