SailCruiser 2.0 (wersja pudełkowa)

1.150 zł

+ koszty wysyłki

Chcę zamówić

SailCruiser2.0 to najlepszy na polskim rynku, zintegrowany i intuicyjny program nawigacyjny przeznaczony dla żeglarzy na komputery PC/Laptop Windows. SailCruiser2.0 potrafi zamienić zwykłego laptopa w profesjonalne narzędzie nawigacyjne, czytelnie wyświetlające wszystkie dane z urządzeń nawigacyjnych na elektronicznych mapach.

Żeglarze kochają go za szybkość dostarczanych informacji, obsługę wielu popularnych formatów rastrowych i wektorowych map, możliwość dowolnego konfigurowania ekranów, prostotę obsługi i instalacji oraz o unikalną właściwość kalkulowania tras uwzględniającą halsowanie.

Dodatkowo, SailCruiser2.0 został wyposażony w rewelacyjny mechanizm wczesnego ostrzegania o kolizjach, potrafiący śledzić kilkadziesiąt jednostek wokół jachtu jednocześnie. Jego zalety dostrzegli już żeglarze z Marynarki Wojennej, kapitanowie z s/y Pogoria, s/y Zawisza Czarny, s/y Panorama oraz setki skipperów pływających po wszystkich wodach słodkich i słonych. Dodatkowym atutem programu jest jego dożywotni, bezpłatny system automatycznych update oraz pełne wsparcie techniczne producenta w języku polskim.

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz zamówienia, a my skontaktujemy się z Tobą.