NAWIGACJA ELEKTRONICZNA

KIEDY NAJBLIŻSZE SZKOLENIE?
TERMIN
MIEJSCE
CENA
STATUS
ul. Ofiar Katynia 37,
41-808 Zabrze
300,00 zł
są miejsca

navsimJako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, uruchomiliśmy Mobilne Centrum Szkoleń autoryzowane przez producenta programów Navsim Technology Inc., które to programy służą do bezpiecznego nawigowania i obsługi morskich map elektronicznych.

Oferujemy Państwu szkolenia prowadzone w doskonale wyposażonej mobilnej sali wykładowej. W trakcie szkoleń każdy z uczestników ma możliwość kompleksowego zaznajomienia się z programem, pracując na indywidualnym stanowisku komputerowym.

Nasze zajęcia nie są prowadzone w formie tradycyjnych i nudnych wykładów, lecz w sposób odpowiadający rzeczywistej nawigacji morskiej. Każdy kursant ma do dyspozycji komputer nawigacyjny, na którym poznaje tajniki morskiej nawigacji elektronicznej i ma możliwość nauczenia się pełnego wykorzystywania tej pomocy nawigacyjnej, która bezdyskusyjnie podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie rejsu. Uczymy się nawigować tak, jak byśmy byli na jachcie.

Na nasze szkolenia zapraszamy tych wszystkich, którym leży na sercu bezpieczeństwo własne i załogi w czasie rejsu.

Szkolenie przydatne jest również dla tych, którzy pracowali już na programach SAILCruiser, BOATCruiser lub NAVCruiser Pro, ponieważ program szkolenia ułożony został przez twórców tych programów i pozwala absolwentowi szkolenia na pełne i kompleksowe wykorzystywanie tajników i możliwości programów.

Dla posiadaczy legalnie nabytego oprogramowania SAILCruiser, BOATCruiser lub NAVCruiser Pro udzielamy zniżek w cenie szkoleń po przedstawieniu numeru licencji i potwierdzeniu licencji przez Navsim Technology Inc.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.