RADIOOPERATOR SRC RYA

KIEDY NAJBLIŻSZE SZKOLENIE?
TERMIN
MIEJSCE
CENA
STATUS
ZAPISY
../2017
Godzina 09:00
ul. Ofiar Katynia 37,
41-808 Zabrze
400,00 zł – kurs
*75,00 £ – egzamin
są miejsca
ZAPISZ SIĘ!

SRC czyli Short Range Certificate – radiooperator łączności bliskiego zasięgu. Certyfikat bardzo przydatny osobom chcącym żeglować po morzu: zgodnie z prawem, jeśli tylko na jachcie znajduje się radiotelefon do łączności, potrzebny jest również radiooperator. Przepisy bezpieczeństwa mówią, iż każdy statek morski musi posiadać na pokładzie radio UKF.

Oferujemy Państwu kurs prowadzony według najlepszych standardów Brytyjskiego Związku Żeglarskiego (RYA – Royal Yachting Association). Certyfikat ma charakter międzynarodowy.

Każdy z kursantów otrzymuje podręcznik SRC – podręcznik dla radiooperatorów (kliknij, aby zobaczyć) z programem komputerowym i symulatorem radia do nauki własnej oraz podręcznik RYA. Zajęcia praktyczne, prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych radiotelefonów, przy jednym radiotelefonie są 1-2 osoby.

Podczas naszego jednodniowego kursu nauczą się Państwo:

  • obsługi radia VHF,
  • procedur związanych z przystawką DSC (Cyfrowe Wywołanie Selektywne)
  • wyjaśnimy procedury GMDSS (Ogólnoświatowy System Bezpieczeństwa i Alarmowania).

Organizowany przez nas kurs kończy się egzaminem. Egzamin przeprowadzany jest zaraz po zakończeniu szkolenia.

W cenie kursu zawarte są:

  • szkolenie,
  • podręcznik + program komputerowy wraz z symulatorami urządzeń,
  • podręcznik RYA.

*płatne w PLN według kursu Alior Bank z dnia szkolenia.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


UWAGA: Wysyłając wypełniony powyższy formularz wyrażasz zgodę na:
- przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.
- przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email.
INFORMACJA: Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Twoje Żagle Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 68. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych, prawo ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu: +48 32 750 54 90 lub na adres e-mail: info@twojezagle.pl.