RADIOOPERATOR SRC RYA

KIEDY NAJBLIŻSZE SZKOLENIE?
TERMIN
MIEJSCE
CENA
STATUS
ZAPISY
12/05/2018
Godzina 09:00
ul. Ofiar Katynia 37,
41-808 Zabrze
400,00 zł – kurs
*75,00 £ – egzamin
są miejsca
ZAPISZ SIĘ!

SRC czyli Short Range Certificate – radiooperator łączności bliskiego zasięgu. Certyfikat bardzo przydatny osobom chcącym żeglować po morzu: zgodnie z prawem, jeśli tylko na jachcie znajduje się radiotelefon do łączności, potrzebny jest również radiooperator. Przepisy bezpieczeństwa mówią, iż każdy statek morski musi posiadać na pokładzie radio UKF.

Oferujemy Państwu kurs prowadzony według najlepszych standardów Brytyjskiego Związku Żeglarskiego (RYA – Royal Yachting Association). Certyfikat ma charakter międzynarodowy.

Każdy z kursantów otrzymuje podręcznik SRC – podręcznik dla radiooperatorów (kliknij, aby zobaczyć) z programem komputerowym i symulatorem radia do nauki własnej oraz podręcznik RYA. Zajęcia praktyczne, prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych radiotelefonów, przy jednym radiotelefonie są 1-2 osoby.

Podczas naszego jednodniowego kursu nauczą się Państwo:

  • obsługi radia VHF,
  • procedur związanych z przystawką DSC (Cyfrowe Wywołanie Selektywne)
  • wyjaśnimy procedury GMDSS (Ogólnoświatowy System Bezpieczeństwa i Alarmowania).

Organizowany przez nas kurs kończy się egzaminem. Egzamin przeprowadzany jest zaraz po zakończeniu szkolenia.

W cenie kursu zawarte są:

  • szkolenie,
  • podręcznik + program komputerowy wraz z symulatorami urządzeń,
  • podręcznik RYA.

*płatne w PLN według kursu Alior Bank z dnia szkolenia.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Twoje Żagle Spółka z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Ofiar Katynia 37.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Twoje Żagle Spółka z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Ofiar Katynia 37.