REJSY DLA FIRM

Szukasz sposobu na zintegrowanie Pracowników? Zastanawiasz się jak nawiązać nowe kontakty oraz podnieść prestiż marki? Chcesz wpłynąć na lojalność Kadry?

Eventy firmowe czy spotkania motywacyjne są najlepszym sposobem na zbudowanie zgranego zespołu. Spotkania w cudownej atmosferze pięknej Chorwacji, dają możliwość poznania pracowników na innym poziomie niż tylko służbowym.

Wyprawy na jachcie wzdłuż wybrzeży Adriatyku oraz zorganizowane przez nas atrakcje pozwalają poczuć zdrową adrenalinę, budują zaufanie oraz dają możliwość poznania swoich mocnych i słabych stron. Efektem integracji jest zgrany oraz lojalny zespół. Pracownicy, którzy czują się integralną częścią firmy, identyfikują z jej celami oraz z drogą, jaką podąża.

Rejs po Adriatyku jest świetnym sposobem wyrażenia wdzięczności kluczowym Klientom Państwa firmy. Relacje Biznesowe w atmosferze zabawy, relaksu oraz aktywnego wypoczynku owocują w długoterminowe relacje, stabilny wizerunek partnera godnego zaufania.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę imprez firmowych oraz wyjazdów motywacyjnych na najwyższym poziomie, które spełnią Państwa wymagania. Naszym mottem jest współpraca z Klientami na zasadzie partnerstwa. Dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kliknij w obrazek, aby pobrać katalog

Kliknij w obrazek, aby pobrać katalog

Zapewniamy:
– podróż na komfortowo wyposażonych jachtach,
– obsługę wykwalifikowanej, doświadczonej załogi,
– pakiet ubezpieczeń renomowanej firmy asekuracyjnej,
– atrakcje dla uczestników.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.